У Черкасах серед білого дня викрали відому сабачку-“даішницю”

Черкаській собачці-“даішниці” після участі в телевізійному шоу збирають на “пенсію”

Навели марафет, подарували будку та річний запас корму – так закінчилося телевізійне шоу “Сюрприз, сюрприз!” для героїні випуску собачки-“даішниці”. Прозвали її так за багаторічне чергування на одному із перехресть у Черкасах.

Після виходу програми в ефір долею чотирилапої зацікавилося чимало небайдужих містян. Частина з них вже навіть збирає кошти на “пенсійне” утримання собачки, пише vikka.ua.

Проте у Фейсбук з’явилося повідомлення, що 27 жовтня собаку викрали невідомі чоловік та жінка.

Фото Антонины Святун.

Фото Антонины Святун.

Містяни, що проживають поблизу постійної дислокації безпритульної тварини, підтверджують факт її зникнення. Наразі так і невідомо, хто її забрав, куди і з якою метою.

Раніше волонтери та небайдужі громадяни намагалися забрати її з вулиці і поселити у теплий вольєр, проте собака постійно тікала звідти, поверталася навулицю.

Подія викликала бурхливе обговорення в мережі, адже частина черкасців погоджуються з тим, що стару собаку з хворою лапою час приютити, а решта містян упевнені, що свободолюбива істота дуже швидко зачахне і загине в обмеженому просторі.

 

 

Октябрь 28, 2017 в 16:29 / Переглядів: 2903

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

 • Lilia Semenova

  Цікаво чому небаждужі містяни і досі не приютили собачку?
  Жила сиротою на вулиці, машинами не раз її збивали, чекали що задавить чергова машина?
  Велике спасибі людям, які годували її, це допомогло собаці доіснувати до щасливого моменту!
  Нарешті вона спить в теплі і добрі і її люблять, з Мухою все добре!!!

 • Elena

  Добрый день уважаемые сотрудники “Рідний Край” ! Убрать собачку с проезжей части и перевести ее в безопасное место проживание с полноценным питанием, вниманием и доставки по мере необходимости к ветеренару было обсалютно правильным принятым решением !! И информация , о переезде собачки, была за ранее оговорена и согласована с кураторами. На каком основании Ваше издание имеет право распространять не достоверную информацию о том, что собаку украли и тем самым обвинять людей в воравстве, которые хотели обезопасить и улутшить жизнь собаки? К сожалению Ваш логотип “Рідний Край Ваше надійне джерело інформації” не вызывает у меня доверия после опубликации ложной информации. Я убедительно прошу Вас обосновать на фактах заглавие Вашей статьи. За ранее благодарна за Ваш ответ. С укважением Елена.

 • Tatyana Khavronenko

  Любі журналісти (якщо ви такими є)! Приберіть, будь ласка, дану публікацію. Або ж відкоректуйте, тому що ви недостатньо розібралися у проблемі і погано вивчили питання про Муху, проте встигли виставити на всезагальний огляд дані хороших людей! Ще й з такими коментарями, що хай Бог милує…

  Викрали… По-перше, ніхто Муху не крав, а, по-дргуе, та хай би всім безпритульним собакам жити в тих умовах, де зараз перебуває собачка!

  Нічого ж не вартувало Вам, любі і дорогі “журналісти”, поїхати на оте перехрестя і провести найменше опитування серед торгового люду. А ще більше нічого не вартувало отому “Володимиру Миколайовичу” просто підійти до жіночки, яка захищала Муху під час “викрадення” і допомогти не статися “викраденню”. І не підіймати зараз отаку бучу на рівному місті. Звичайно ж, він просто “поздно подошёл с товарищем”. Проте вистачило часу і запам”ятати зовнішній вигляд “крадіїв”, і описати машину та її номер.

  Кому цікаво, будь ласка, прочитайте пости про Муху у Фейсбук. Впевнена, що всі питання відпадуть самі собою https://www.facebook.com/groups/315659995537435/?hc_ref=ARQPUGo7NqPtMJy4yHvM_wN7CwNMCQDSjZA-gt_11pIRTr79p9ZJg9Qi-LlCCnYb9DY

 • Olya Vakulenko

  В черговий раз обурює некомпетентність журналістів. Зібрали плітки хтось щось бачив, хтось щось казав, і нумо поширювати! Розібратися в ситуації якраз в їх комптенції, хоча з Мухою все гаразд. Вона прилаштована в хороші руки!

 • Tatiana Ashry

  А кто, собственно говоря, автор статьи? Господин(-жа) журналист в курсе, что за клевету можно и в суд подать? Мало того, что клевету, так еще и публикацию личных данных людей в недоброжелательном контексте. На основе какого источника информации написана статья? Пост никому неизвестного персонажа в ФБ? Так, простите, на заборе тоже много чего пишут – вы и это публиковать будете?!

 • Ирина Сабалдаш

  Редактор Родного края! Если вы, не разобравшись в том что произошло, разместили призывы непонятно кого, который даже к “мусорам” не собирается обращаться, то вы совершили преступление. Разместили данные (номера и данные о машине) людей и еще обвинив их в краже!!! Если Вы немедленно не принесете извинения и не удалите эту ерунду, я подам на вас заяление в полицию! Будете вместе с тем Володимиром Миколайовичем там рассказывать какое вы на это имеете право! И еще готовтесь объяснить почему нельзя бездомную собаку забрать с улицы, где она в течении многих лет создавала аварийную ситуацию, где могли погибнуть люди?! Почему нельзя поселить ее в безопасное место для нее и обезопасить людей, которые там из-за нее могли погибнуть?! В.М. пусть также готовится расссказать к кому это он хотел обращаться, если не к “мусорам”??? Получается с вашей поддержкой и подачей!

 • Lesya Mazur

  Шановна редакція Рідний край. Я завжди Ваше видання вважала серйозною газетою, яка друкує лише достовірну і перевірену інформацію. Я помилялася. Сьогоднішньою публікацією ви доказали, що це звичайна жовта газетьонка, яка на своїх шпальтах розміщає плітки баби Варки. Замість того, щоб в позитиві висвітлити вчорашній день Мухи тим самим заохотити своїх читачів творити добрі справи ви дурнею маєтесь… Правильний курс тримаєте гарячими новинами на “серйозну аудиторію”. ПОЗОРИЩЕ

 • Andrey Maslyuk

  Роздули з Мухи слона…)