На Черкащині екскурсії військовим музеєм проводить хлопчик

На Черкащині третьокласник проводить екскурсії військовим музеєм (ФОТО, ВІДЕО)
gazeta.ua

У селищі Шампанія Звенигордського району екскурсії у військово-патріотичному музеї проводить 9-річний. Про це пише “Gazeta.UA”.

Цей музей створив батько хлопчика Олег Бойко ще в 2011 році. Зараз у приміщенні розміщено 27 тисяч експонатів від часів Трипілля до сьогодення.

“Екскурсії син почав проводити з минулого року. А останні два місяці – професійно. Він у музеї з трирічного віку. Прослухав тисячі моїх розповідей туристам. Щось вичитує в історичних книжках”,− зазначив Олег Михайлович.

Чоловік говорить, що хлопчик може проводити екскурсії та розповідати про експонати впродовж кількох годин. Найголовніше, що його люблять слухати, особливо діти.

Незабаром батько хлопчика планує відкрити ще військовий “Національний” парк-музей. Це буде міжнародний проект, на який обласна влада виділила 12 гектарів землі неподалік Звенигородки. Там буде хутір Нова Шамань.

У новому музеї планують відтворити всю військову історію України, з часів Київської Русі до сьогодення. У натуральну величину хочуть розташуватиі експозиції часів Трипілля, козацької Січі, Другої світової війни, УПА, партизанської бази, ГУЛагу, Афганістану та АТО.

 

Октябрь 28, 2017 в 11:20 / Переглядів: 165

Теми: Події,Суспільство,Черкащина