Черкащанина засуджено за завідомо неправдиві повідомлення про злочин та показання

Так, як повідомлялося раніше, Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 30-річного М., який з метою укриття розтрати грошових коштів, імітував розбійний напад на установу, в якій працював, і завідомо неправдиво повідомив поліцію про вчинення злочину. В подальшому, будучи повідомленим про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиві показання потерпілого, з метою перешкодити встановленню істини в ході досудового розслідування та відведення усіх підозр щодо інсценування ним вказаного кримінального правопорушення, а також з метою уникнення матеріальних витрат, даний чоловік під час допиту надав неправдиві покази.

арештований

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Черкаській місцевій прокуратурі.

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 2 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве показання потерпілого під час провадження досудового розслідування вчинене з корисливих мотивів).

Судом за результатами розгляду обвинувального акту по суті чоловіка визнано винним у вчиненні вищезазначених злочинів, призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, та звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.

Наразі триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Октябрь 28, 2017 в 11:00 / Переглядів: 258

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина