Смілянський мер хоче “повісити” на місто багатомільйонний борг?

Напередодні три спроби поспіль секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка провести позачергову сесію провалилися. Більшість депутатів просто не з’явилися. 26 жовтня з тієї ж причини не відбулася і планова 54-та сесія.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії “Антенна”.

Депутати, котрі не з’явилися, зібралися за круглим столом аби пояснити смілянам, чому вони не приходять на сесію. Представники різних політичних сил заявили: це не такий-собі шкільний прогул, а свідоме рішення. Депутати запевняють, що голосувати за “кота в мішку” не будуть. Вважають політику керівника міста Віктора Федоренка провальною і вкотре вимагають секретаря міськради скласти повноваження.

Депутати підозрюють, що міський очільник намагається скинути борги підприємства ТОВ «Сміла Енергоінвест» на смілян, адже нікому з депутатів не було надано ні проекту рішення, за яке вони мали проголосувати, ні копію договору між комунальним підприємством та міською радою про умови початку опалювального сезону в місті.

Крім того, комунальне підприємство, яке нібито готове взяти на себе відповідальність за перебіг опалювального сезону, досі не має потрібної кількості робітників. Із передбаченого штату у 250 осіб на підприємстві працює лише 7.

Зазначимо, що ТОВ “СмілаЕнергоінвест” має 67 млн грн боргу та має підписати із владою договір щодо його реструктуризації. Однак міська рада не хоче брати на себе борги, які утворило підприємство. Крім того, до опалювального сезону готове приступити комунальне підприємство “Теплокомуненерго”.

Нагадаємо, У Смілі найвищий тариф на опалення в Україні. 18 жовтня виконавчий комітет ухвалив рішення про встановлення нового тарифу для теплопостачального підприємства ТОВ “Смілаенергопромтранс”, яке обслуговує близько третини будинків міста. Для підприємства був затверджений тариф на рівні 1798,14 грн/Гкал та 53,99 грн за 1 кв. м. Раніше тариф був на рівні 1300 грн за 1 Гкал та близько 30 грн за 1 кв. м з ПДВ.

 

 

Жовтень 27, 2017 в 13:29 / Переглядів: 563

Теми: Аналітика,Економіка,Події,Політика,Суспільство,Черкащина