В Умані “розірвали” вулиці

В Умані більше року тривала дискусія щодо зміни назви однієї з вулиць. Так у лютому 2016 року міський голова підписав розпорядження про перейменування вулиць та провулків м. Умані, які в межах декомунізації мали змінити свої топонімічні імена. Вулиця Ленінградське шосе з того часу змінила назву на Степана Бандери.

Проте не всі містяни погодилися з таким нововведенням і виступали за зміну назви вулиці на Магістральна. Попереднє розпорядження було скасовано, вулиці повернули стару назву, а дискусії щодо визначення нової тривали і надалі, адже частина жителів мікрорайону продовжувала підтримувати перейменування на Степана Бандери.

23 жовтня в Умані відбулось засідання комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування вулиць, провулків, площ, проспектів, парків, скверів та встановлення пам’ятних знаків в місті. На порядку денному засідання два питання, перше – перейменування міської вулиці та встановлення меморіальних дощок в уманському університеті. Про це йдеться в сюжеті телекомпанії Умань.

За результатами громадського обговорення “Про проведення зміни назви вулиці Бандери Степана у місті Умань” ініціативною групою було винесено рішення перейменувати частину вулиці Інтернаціональна від будинку №133 до будинку №21 по вулиці Степана Бандери (Ленінградське шосе) на вулицю Магістральна. Інша частина колишнього Ленінградського шосе продовжуватиме називатися вулицею Степана Бандери.

Жовтень 27, 2017 в 09:46 / Переглядів: 1364

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина