На Черкащині двоє молодиків серед ночі намагалися продати викрадене авто

Наразі невідомо, кому з двох звенигородських парубків, які прогулювалися Черкасами, належить ідея про викрадення автівки біля однієї з багатоповерхівок обласного центру. Проте, відкривши її за допомогою звичайної викрутки, обоє відчули себе ну дуже крутими хлопцями.

Про це йдеться на сайті Вісті Черкащини.

Та не судилося їм доїхати на краденому автомобілі додому. Дорогою до Звенигородки машина зламалася і вони, аби позбутися зайвої мороки, вирішили продати її в одному з сіл Черкаського району.

Трапилося так, що інформація про те, що серед ночі двоє невідомих шукають клієнта на покупку автомобіля, досить швидко надійшла до Черкаського відділу поліції, співробітники якого вже мали заяву від обкраденого власника. Не гаючись, вони виїхали до згаданого селі і під виглядом покупців організували зустріч з крадіями.

В результаті обидва «джентльмени удачі» затримані. Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 289 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Жовтень 26, 2017 в 11:52 / Переглядів: 696

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина