Черкащина заборгувала за газ понад 270 мільйонів

Результат пошуку зображень за запитом "оплата за газ"Загальна сума заборгованості підприємств теплоенергетики області за спожитий природний газ складає 276,0 млн. грн., у тому числі борг 2017 року – 32,0 млн грн. Про це 23 жовтня під час координаційної наради в ОДА повідомив заступник начальника управління ЖКГ Андрій Ліпкань, повідомляє infomist

Рівень розрахунків за газ, спожитий у 2017 році – 90%. Черкаська область за рейтингом НАК “Нафтогаз України” посідає З місце серед найвищого рівня розрахунків по Україні. Перше місце – Закарпатська область, що не споживає газ, друге – Чернівецька. – Працюємо у цьому напрямку та намагаємось тримати достатній рівень розрахунку, – говорить Ліпкань. – Головними проблемними питаннями  нашої області є тепломережі міст Сміла, Умань та Чигирин. ТОВ “СмілаЕнергоінвест” перед НАК «Нафтогаз України» має борг у розмірі 105,5 мільйонів гривень, перед ПАТ «Черкасигаз» – 72,5 млн. КП “Уманьтеплокомуненерго” має 93,7 млн боргу перед НАК «Нафтогаз України» та 48,5 млн – перед ПАТ «Уманьгаз». ГП “Чигиринські теплові мережі” загалом заборгувало 8,1 мільйона гривень.

Орган місцевого самоврядування відмовився від централізованого опалення та активно переводить бюджетну сферу на альтернативне опалення, а населення – на індивідуальне.

Жовтень 25, 2017 в 13:22 / Переглядів: 176

Теми: Економіка,Суспільство,Україна,Черкащина