Уманці продовжують скаржитися на холод в квартирах

Картинки по запросу холодно в квартире

Як відомо, в Умані цьогоріч опалювальний сезон розпочався із суттєвим запізненням. В той час, як в обласному центрі в бюджетних установах (школах, садках і лікарнях) затопили 6 жовтня, а багатоповерхові будинки почали підключати з 9 жовтня, то в нашому місті в окремих районах затопили лише 23 жовтня.

Проте містяни продовжують скаржитися у Фейсбук не лише на холод, а й на наслідки пережитих днів. Адже через низьку температуру, в першу чергу, постраждали діти, яким довелося відвідувати дитячі установи з неналежними умовами перебування. Також люди скаржаться на застудні захворювання, розвитку яких теж посприяли холодні приміщення.

Найбільше обурення викликає те, що міська влада не зацікавлена аби містяни перейшли на індивідуальне опалення і самі собі вирішували, скільки топити і коли.

“А взагалі, якщо це така проблема запустити опалення, то дайте дозвіл людям(безкоштовно) на індивідуальне опалення!” – пише Людмила Коротаева

А тим часом частина містян продовжує мерзнути у власних квартирах.

“З 80х років наші батьки такоі розрухи і відсутність тепла в нашому місті не пам’ятають.Ганьба нашим ‘вершкам'” – підсумовує події Ирина Черновол.

Жовтень 24, 2017 в 11:26 / Переглядів: 574

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина