Уманський міський голова вирішив залякати активістів судовими позовами

Картинки по запросу олександр цебрій

Уманський міський голова Олександр Цебрій вирішив позиватися до суду через, як він для себе розуміє, наклеп з боку місцевого активіста. В якості компенсації за пережитий стрес чиновник запросив чималу суму – аж 500 000 гривень.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Сергій Радченко.

“500 000 гривень за виступ на сесії. Мер Умані Олександр Цебрій судитиметься із місцевим активістом Володимиром Гончаруком. На нещодавній сесії міськради останній назвав чиновника брехуном і злочинцем та звинуватив у корупційних оборудках. Тепер Цебрій хоче півмільйона гривень моральної компенсації, які віддасть дитячій лікарні. Суд відбудеться 13-го грудня.” – йдеться у повідомленні.

“Як знайомо, отже, не лише в Смілі в.о. голови міста ненажерливий та “голодний”… ” – прокоментував ситуацію відомий своєю принциповою позицією смілянський активіст Ілля Слободяник.

Останнім часом виникає все більше тем для обговорення діяльності очільника Умані. Так сайт міста Умань неодноразово наголошував, що Олександр Цебрій користується автівкою Toyota Land Cruiser 200, ціна на яку коливається в межах 2 мільйонів гривень. Варто зазначити, що згідно з декларацією за 2016 рік дохід міського голови становить 195 тис. 619 грн., а його дружини, яка працює медсестрою в Уманській міській лікарні, – 18 тис. 322 грн. Тобто, загальний дохід родини Цебріїв за рік склав 213 тис. 941 грн.

Серед транспортних засобів Олександр Цебрій є власником двох автомобілів марки “Toyota Camry 30” 2004 року випуску та “Lexus ES 350” 2007 року випуску. Дружина задекларувала ще один автомобіль — “Peugeot 205 GRD” 1985 року випуску. А от Toyota Land Cruiser 200 в декларацію не потрапила, так як автівка зареєстрована на брата уманського мера.

Жовтень 24, 2017 в 09:52 / Переглядів: 2139

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина