В Уманських садочках мерзнуть діти

Минула ніч видалася досить прохолодною, температура повітря знизилася нижче нуля, проте в Умані досі не розпочався опалювальний сезон. Зокрема через холодні приміщення страждають діти, які відвідують дошкільні навчальні заклади  міста. Температурний режим в ігрових кімнатах коливається в межах 11-15 градусів при нормі хоча б 18. У деяких садочках діти відсутні цілими групами.

Газопостачання котелень УКП “УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” та котелень бюджетної сфери, згідно з розпорядженням №248, розпочалися з 09 жовтня 2017 року. Першочергово протягом 4-5 днів планували затопити в лікувальних та освітніх закладах міста.

Як повідомляв сайт 04744.інфо, в Умані станом на 18 жовтня було тепло лише у 6-ти дошкільних навчальних закладах. 15 дитячих садочків все ще чекали на початок опалювального сезону.

Але досі деякі ДНЗ та школи залишаються необігрітими. Причина тому відсутність автономної системи опалювання. Тобто значна частина навчальних закладів підключена до цетралізованої системи і продовжують чекати розпорядження “згори”, а альтернативних способів повноцінного обігріву у них немає.

Хто рятується від холоду за допомогою електрообігрівачів, теж не можуть похвалитися теплом, адже потужні прилади є не у всіх, також у деяких навчальних закладах намагаються економити на використанні електроенергії, адже за “нагріте” комусь доведеться платити.

Кореспондент сайту “ІнфоМІСТ” повідомляє, що на території Черкаської області зі 154 котелень працює 121. Усі котельні технічно готові до опалювального сезону. На сьогодні не працюють котельні в Сміла та Умані.

Октябрь 23, 2017 в 13:36 / Переглядів: 578

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина