У Смілі небайдужі громадяни вийшли на еко-акцію

Фото Ілли Слободяника.

21 жовтня небайдужі сміляни вийшли на еко-акцію з метою прибрати прибережну зону місцевого озера. До благородної справи долучилися не лише дорослі, а й маленькі діти, що прийшли з батьками. Спільними силами вдалося зібрати близько 30 мішків непотребу, залишеного відпочивальниками. Після великого прибирання учасники акції мали можливість посмакувати смачною юшкою. Про це написав у Фейсбук смілянський активіст Ілля Слободяник.

Фото Ілли Слободяника.

“Дякую всім небагатьом, але дуже чудовим людям, які вчора прибирали озеро та прибережну смугу в Смілі в парку Бобринський (поблизу стадіону “Авангард”).
Соромно не прибирати після себе, засмічувати природу. Ті, хто так роблять, мало схожі на людей.
А прибирати за іншими не соромно, тим більше, що ми прибираємо не за кимось, а прибираємо для себе – щоб наша природа була чистою, щоб тут було приємно гуляти і відпочивати.
Особливе дякую жіночці і 3-м маленьким діточкам, які так завзято збирали сміття і тягали величезні мішки та пакети, що ставало шкода тих здорових дядьків, які те сміття накидали, просто до сліз. 

Фото Ілли Слободяника.

Також Ілля Слободяник у своєму повідомленні звернувся до адміністрації міста:

“Прохання-вимога до міської влади: долучайтеся нарешті до охорони та прибирання нашого довкілля вже й ви! Поставити кілька кілець для сміття поблизу озера, зобов’язати відповідні служби вивозити його раз на тиждень, підвезти піску на пляж – це ж не є таким вже важким, правда?”

Фото Ілли Слободяника.

Жовтень 22, 2017 в 10:26 / Переглядів: 210

Теми: Події,Суспільство,Черкащина