Безлапого лелеку, якого скалічили на Черкащині, лікуватимуть у Києві

Безлапого лелеку, якого скалічили на Черкащині, лікуватимуть у Києві

 

Скаліченого лелеку, якого знайшли та виходили в селі Майданецьке в Тальнівському районі, відправлять на лікування у Київ.

Про це повідомила черкащанка Оксана Савіцька на своїй сторінці у “Facebook”,

пише Центр черкаських медіа.

За її словами, лелеку знайшла й забрала до себе місцева бабуся.

“Іду стежкою, бачу стоїть на одній лапі лелека. На тій лапі – обрубок вірьовки, мабуть, нелюди тримали його на прив’язі. Другої лапи нема, замість неї – якийсь обрубок. Дзьоб пофарбовано сірою фарбою. Птах уже від’ївся. До обрубка я йому прив’язала шматок вати, щоб не було боляче наступати. У дику природу його відпускати не можна, оскільки їсти він собі не добуде, однією лапою загрузне в болоті, а іншої точки опори в нього немає. Розігнатися, щоб полетіти він не зможе, Боюся, що зимою він замерзне, бо теплого сараю в мене немає, – розповіла басуся Зінаїда, назвати прізвище не захотіла”,  – написала Оксана Савіцька (історія від Юрія Стригуна).

У Черкаському зоопарку прийняти лелеку відмовилися.

“Він відгодується і зможе літати. Якщо птах втрачає ногу, то функції переносяться на іншу кінцівку. Тут головне гарно годувати. Помірних морозів лелеки не бояться, 10-15 градусів легко переносять. Звісно, якщо температура впаде до 25 градусів, тоді треба буде заносити його до хати”, – сказав директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Уже в понеділок, 16 жовтня, лелеку відвезуть до Києва. Наразі черкащанка шукає небайдужих, які зустрінуть птаха в місті та відвезуть до клініки.

Октябрь 21, 2017 в 11:30 / Переглядів: 152

Теми: Події,Суспільство,Черкащина