Голова Апеляційного суду Черкаської області Бабенко заявляє, що в нього викрали автомобіль

Сьогодні я хочу попросити вибачення у своєї родини за те, що понад 20 років тому обрав професію судді. Про це на ФБ пише голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко. 

– Скільки вони натерпілися за останні три роки. Вчорашні події з викраденням автомобіля підтверджують, що наші активні фанати готові на будь-які злочини. Не сумніваюсь, що Рада суддів чи ВККС не дуже стурбована такими подіями. Вони взагалі не хвилюються про те, як судді , які залишені без будь- якого захисту з боку держави, виживають на місцях у боротьбі з криміналітетом та “борцями з корупцією”.

Мій світ перевернувся. Люди причетні до викрадення автомобілів, хабарництва, рейдерських захоплень та багатьох інших брудних справ виявляються боряться з корупцією. Шкода, що я не маю права розголошувати державну таємницю і розповісти українцям про їхні подвиги, але наскільки гидко слухати різного ґатунку політиків та громадських активістів про теперішніх «героїв»… Окрема «подяка» журналістам, які розтлумачують нам, хто хороший, а хто бандит, відповідно до думки власника ЗМІ – у них це красиво називається «редакційна політика».

Невже дійсно все так далеко зайшло? Може пора схаменутися? Скільки крові пролито під гаслами про гідність, чесність, порядність… В Україні підростають наші діти, які читають про теперішніх героїв. Не може людина, якій у нормальному суспільстві порядні люди руку не подають при вітанні бути героєм…

P.S.:Цікаво у суддів антикорупційного суду будуть красти автомобілі «борці з корупцією»?

 

Інформацію взято із сайту Провінція

Октябрь 21, 2017 в 12:49 / Переглядів: 207

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина