Жителі Умані сплачуватимуть за теплі батареї більше грошей

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих одноставкових тарифів з’явилося на сайті Уманської міської ради. Так плануються змінити тарифи на послуги УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення, для бюджетних установ та інших споживачів.

На даний час на УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» для населення діють наступні тарифи:
– на теплову енергію у розмірі 1310,80 грн./Гкал (постанова НКРЕКП від 09.06.2016 р. №1092);
– на послугу з централізованого опалення в розмірі 1324,22 грн./Гкал (з ПДВ) (постанова НКРЕКП від 09.06.2016 р. №1101).

В діючих тарифах за основу взято розрахунки 2009 року та скориговано тільки основні статті витрат, такі як «Енергоносії» (в зв’язку з ростом цін на них) та «Заробітна плата».

Необхідність зміни тарифів обумовлена передусім зростанням вартості палива порівняно з 2009 роком (вугілля – на 81,5%, газ – на 5,5%), зменшенням загальної кількості опалювальної площі на 18%, кількості споживачів на 25%, зниження рівня реалізації на 32,1%. Як результат збитки підприємства за минулий рік склали 11174 тис. грн., рівень розрахунків за спожитий природний газ склав майже 65%. Відсоток відшкодування тарифу на послугу з централізованого опалення складає 84%.

 

Детальніше ознайомитися з запропонованими тарифами ви можете за посиланням:

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих одноставкових тарифів УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення

 

Повідомлення про намір здійснити зміну діючого одноставкового тарифу
УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію для бюджетних установ

 

Повідомлення про намір здійснити зміну діючого одноставкового тарифу УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на теплову енергію для інших споживачів

Жовтень 19, 2017 в 15:52 / Переглядів: 1851

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина