Підлітки з Черкащини, які постраждали в ДТП, потребують допомоги

Підлітки, яких днями збила автівка, потребують допомоги. Хлопець та дівчина перебувають на лікуванні в Черкаській обласній лікарні. Обоє отримали складні травми, на лікування яких потребують значних фінансових затрат.

Реквізити для допомоги:

Олефір Каріна

Номер картки – 4149 4991 0551 4432 Корецька Аліна Миколаївна(мама).

Фото Yevheniia Shykhova.

Придибайло Владислав

Номер картки- 5168757265548745 Придибайло Лідія Григорівна (бабуся).

 

Нагадаємо, ввечері 14 жовтня в центрі Золотоноші на пішохідному переході поблизу ветеринарного коледжу автомобіль ВАЗ-2106 збив двох 16-річних підлітків, хлопця та дівчину, пише “Черкаський край“. За кілька кроків до тротуару на них налетів автомобіль.

Нижчій на зріст дівчині дісталось більше — пошкоджено хребет, переломи кісток тазу. У вищого на зріст хлопця — перелом ноги, він навіть спершу сам викликав швидку допомогу за номером 103.

 

Двох збитих дітей доставили автомобілем швидкої допомоги в центральну районну лікарню, де надали першу  допомогу, зробили рентген-обстеження та автомобілем швидкої допомоги відправили в Черкаси на лікування в обласну лікарню. Тепер замість того, щоб навчатися (Каріна — студентка Черкаської медичної академії, Владислав — одинадцятикласник Золотоніської міської школи №2 інформаційних технологій) вони лікуються, за їхнє життя і здоров’я борються лікарі. Переживають рідні, за дівчину — батьки, за хлопця — бабуся, котра його виростила, бо він повний сирота. І звісно ж, витрачаються, адже за кожен день лікування потрібно витратити на ліки більше тисячі гривень.

Октябрь 19, 2017 в 09:27 / Переглядів: 738

Теми: Події,Суспільство,Черкащина