Чому не всі навчальні заклади Умані підключили до опалення

На сторінку Рідного краю у Фейсбук почали надходити скарги від жителів Умані стосовно запізнілого початку опалювального сезону у навчальних закладах. Адже як повідомлялося раніше, у зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря та масовими зверненнями уманчан Уманська міська рада постановила розпочати опалювальний сезон.

Так, газопостачання котелень УКП “УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО” та котелень бюджетної сфери, згідно з розпорядженням №248, розпочалися з 09 жовтня 2017 року. Першочергово протягом 4-5 днів планували затопити в лікувальних та освітніх закладах міста. Але досі деякі дошкільні навчальні заклади та школи залишаються необігрітими.

Адміністрація сайту звернулася за роз’ясненням на сторінку Електронної Приймальні Міської Ради у Фейсбук і отримала наступну відповідь:

Розглянувши звернення мешканців міста до Уманського виконавчого комітету, щодо відсутності теплопостачання у всіх навчальних закладах міста, адміністрація Уманського комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» повідомляє, що станом на 17 жовтня 2017 року опалюються навчальні заклади, де наявні джерела автономного теплопостачання. Для забезпечення централізованим опаленням навчальних закладів, які підключені до квартальних котелень, відсутня технічна можливість. Теплопостачання даних навчальних закладів буде запущено після включення в роботу відповідних квартальних котелень при середньодобовій температурі зовнішнього повітря на протязі 3-х діб +8ос та нижче.

Тобто в Умані опалюються садочки та школи з автономним теплопостачанням. Через відсутність технічних можливостей решту навчальних закладів почнуть опалювати після зниження середньодобової температури надворі до +8 градусів.

Октябрь 18, 2017 в 17:27 / Переглядів: 352

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина