У Смілі початок опалювального сезону на грані зриву (відео)

17 жовтня під смілянським виконкомом зібралися місцеві мешканці. Питання єдине: коли у Смілі розпочнуть опалювальний сезон, адже в середині жовтня конкретної інформації не мали, коли і хто почне опалювати їхні домівки і заклади соціальної сфери.

Про це йдеться в сюжеті Антенна.

Розмова вийшла доволі емоційною. Під прицілом столичних телекамер керівники міста пообіцяли скликати виконком і надати дозвіл на початок опалювального сезону вже наступного дня, 18 жовтня. Щоправда це рішення, за їхніми словами, стосуватиметься лише одного надавача послуг теплопостачання, СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС, що опалює лише 30% смілянських будинків.

Проте коли журналісти центральних телеканалів полишили залу, кудись поділись і гучні лозунги посадовців.

О 17:00, в.о. міського голови зібрав депутатів та запропонував наступний вихід з ситуції, що склалася навколо зриву початку опалювального сезону, коментує подію спільнота Free City in UA у Фейсбук. Пан Федореко запропонував взяти місту борги ЕнергоІнвесту на себе. Наразі мова йде про 67 млн. 58 — ЕнергоІнвесту, 7 — Теплокомуненерго, 2 — штрафні санкції.
Що цікавого і важливого — постачальник газу знайшов вихід з ситуації, він вирішив не розбиратися хто більше винен, місто, чи підприємство, а повісив борги на котельні, і ті хто буде керувати ціни котельнями, того і борги.
Це те що зрозуміло відразу, є ще питання про майбутнє цих котелень, кому вони будуть належати в майбутньому, але то попереду.


“Зараз треба бути готовим до того, що місто може платити по 1 млн. боргу що місяця на протязі 6 років. не враховуючи обов‘язкових платежів.
Без виплати боргів не вийде отримання контролю над теплопостачанням.” – йдеться у повідомленні.

Картинки по запросу холодно

Жовтень 18, 2017 в 10:41 / Переглядів: 363

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина