Як Христинівська райдержадміністрація дарує державні землі

Другий місяць триває історія за участі: Товариства з обмеженою відповідальністю “Агропромислова компанія “Еліт Продукт” та Христинівської районної державної адміністрації. Місце події – господарський суд Черкаської області. Мета ТОВ «Агропромислова компанія «Еліт Продукт» – визнати укладеним та дійсним договір оренди земельної ділянки водного фонду, а саме ділянки водного фонду державної форми власності, площею 3,5171 га, кадастровим номером 7124681500:05:002:0035 в запропонованій редакції.

А тапер детальніше про сторони цієї «дивної» та «цікавої» історії. З одного боку Товариство з обмеженою відповідальністю “Агропромислова компанія “Еліт Продукт”, засновник і фактичний керівник, сумнозвісний земельний рейдер – Овчарук Сергій Станіславович (особа яку в селищі Верхнячка і загалом в Христинівському районі, знає кожен пес), а номінальний керівник «маг та чародій» – Полиця Ігор Валерійович, який фантастичним способом, будучи керівником Держкомзему в Христинівському районі, а значить, державним службовцем зміг стати засновником ПП «Агротрейт Групп» і внести до статутного капіталу 9750000,00 грн. З іншого боку Христинівська райдержадміністрація за керівництва жительки селища Верхнячка – Денисюк Людмили Миколаївни, де керівником юридичної служби – колишній керівник Христинівського районного суду Черкаської області Вітер Леся Анатоліївна, яка також жителька селища Верхнячка, і яка вже другий місяць чомусь не помічає судового розгляду, за абсурдними позовними вимогами, не з’являється ніхто на засідання і навіть заперечення не змогли надіслати.

І чимось знайома ситуація… знайома за фігурантами…. та кінцевими наслідками, свого часу ТОВ «Агропромислова компанія «Еліт продукт» скупляла майнові паї КСП “Верняцьке” і була позивачем в судових спорах з СТОВ “Верхнячка агро” і суддею в першій інстанції була саме Вітер Л.А. і рішення на користь «Еліт продукту».

В провадженні суду знаходиться справа, де вирішується питання відносно державної землі за сумнівними позовними вимогами, де позивач (ТОВ «Агропромислова компанія» Еліт продукт») намагається захапати ставок більш ніж на три гектари і на власних умовах, а відповідач (Христинівська райдержадміністрація) робить вигляд, що нічого не відбувається і за мовчазної згоди, схоже, просто чекає рішення на користь позивача, і лише суд, поки що, на стороні держави, у своїй ухвалі за другої неявки відповідача зазначив: «Явку у судове засідання представників обох сторін визнати обов’язковою.

Попередити відповідача про право господарського суду стягувати з винної сторони штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, а саме: неявку представника відповідача в судове засідання, участь якого судом визнана обов»язковою.» ​

Цікаво чи спонукатиме це райдержадміністрацію стати на бік держави та народу, чи зможуть вони сформулювати свою позицію і відстояти державний інтерес та не дати захопити водний резерв держави сумнівним ділкам та корупціонерам: Овчаруку та Полиці, які вже давно хазяйнують в районі і маючи підтримку державних службовців ідуть шляхом тотального володіння і фактично здійснили не допуск простих людей до став

у. ​Засідання призначене на 17 жовтня 2017 року і саме воно дасть розуміння про фактичне відношення сторін до процесу і своїх обов’язків покладених на чиновників народом….Уважно слідкуємо за розвитком подій.

Октябрь 17, 2017 в 07:59 / Переглядів: 541

Теми: Аналітика,Події,Політика,Суспільство,Черкащина