Мельник Ігор Леонідович: уманський стоматолог, який лікував солдатів в АТО

ATO

Зрозуміти, що твоє місце на фронті – хвилююче і дуже сильне відчуття. Досвіду, рішучості і хоробрості не може бути замало чи забагато, бо всі найсміливіші уявлення про стан речей на війні розбиваються об жорстоку реальність військових буднів.

 

 

В лютому 2015 року молодий лікар-стоматолог Уманської ЦРЛ Мельник Ігор Леонідович був мобілізований до лав ЗСУ для участі в антитерористичній операції на Сході України, пише сайт міста Умань.

 

Коли Ігор Леонідович вирушав на Схід для надання медичної допомоги бійцям АТО, за його плечима було лише три роки роботи в Уманській центральній районній лікарні.

 

Якісна медична освіта, яку Ігор Леонідович отримав в Донецькому національному медичному університеті (2010 р. випуску), гармонійно доповнилась необхідними знаннями з воєнної медицини, які він здобував на польових навчаннях з квітня по грудень 2015 року.

 

Після них молодий лікар був спрямований для подальшого проходження військової служби у Волноваський район – населені пункти Старогнатівка та Богданівка.

 

З грудня 2015 р. по квітень 2016 р. Ігор Леонідович працював в стоматологічні поліклініці м. Волноваха, де надавав стоматологічну допомогу українським воїнам.

ATO1

З весною 2016 прийшла демобілізація. Мельник демобілізувався з лав ЗСУ в квітні, проте війна лишила слід на його долі. АТО триває, і принести радість мужньому серцю лікаря може лише перемога.

Октябрь 16, 2017 в 16:43 / Переглядів: 77

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина