В Умані збирають кошти для транспортування безпритульних собак до їх новоспечених власників

Фото Яніны Тиховськи.Уманський благодійний фонд “Серце друга” знову просить про допомогу. Цього разу волонтери збирають кошти для транспортування двох собак за кордон, адже там на них чекають люблячі господарі.

Як пояснила керівник фонду Яніна Тиховська, волонтерам вдалося знайти власників для двох безпритульних собак. Одну викинули на території АЗС, іншу вигнали з дому серед зими з маленькими цуценятами. Попри лагідний характер, знайти теплий дім для них не вдавалося.

Фото Яніны Тиховськи.

Нещодавно відгукнулися закордонні колеги, які допомогли з пошуком нових власників. Але для транспортування не вистачає коштів. На даний час треба зібрати ще 1800 гривень.

Фото Яніны Тиховськи.

11 Жовтня, 2017 в 17:36 / Переглядів: 476

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

4
Залиште коментар

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Уманські волонтери відправили двоє безпритульних собак закордонБезпритульні уманські собачки поїхали в Європу до нових господарів | Про ГоловнеРідний Край » Уманські безпритульні собаки виїхали закордон “на ПМЖ”Рідний Край » Уманські безпритульні собаки відправилися “на ПМЖ” закордон Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] В Умані збирають кошти для транспортування безпритульних собак до їх нових власників у Європі, інформує “Рідний край”. […]