Уманчанка продає картини з кавових зерен задля порятунку маленької доньки

ksljt6x21fm

За останні кілька років хендмейд став надзвичайно популярним не лише в Україні, а й в Умані. Талановиті майстри власноруч виготовляють цілі колекції авторських прикрас, предметів інтер’єру та навіть меблів. Хтось таким чином отримує визнання, інші просто заробляють гроші, а жителька Умані Алла Сторожук творить дивовижні картини з кавових зерен задля того, щоб її маленька донька Яна змогла жити повноцінним життям.

uoepd_mqatm

Яна Сторожук очікувана дитина в родині. Сім’я довгий час чекала на її появу, врешті мама завагітніла, проте через лікарську помилку дівчинка народилася нездоровою, зі страшним діагнозом ДЦП. Вона не тримає голову, не сидить, не розмовляє.

Проте спеціалісти роблять позитивні прогнози і стверджують, що дівчинка може стати здоровою, якщо її регулярно відправляти на курси реабілітації. Та таке лікування доволі вартісне, родина використовує всі можливості знайти кошти на чергову поїздку до спеціалізованого центру. Мама Яни, Алла Сторожук, знайшла для себе корисне заняття, що не лише дозволяє втекти від буденності і поринути в світ краси, а й заробити хоч невеликі, але такі необхідні кошти.

032y04vso7i

«Все починалось з кавового сердечка на магнітику просто щоб відволіктись від буденності», — розповідає мама Яни — потім наша волонтерочка Настя побачила мій виріб і запропонувала продавати магнітики в одній із торгових мереж, це був початок. Згодом спробувала зробити картинку, людям сподобалось.»

Таким чином, майстриня виготовила цілу серію оришінальних совенят.

8u9pnhohrjm

«Коли роблю чергову картинку, то завжди вкладаю якусь часточку душі і переживаю, як оцінять оточуючі. Це ковточок повітря. Ніколи не сідаю щось робити з поганим настроєм, щоб виріб ніс в собі позитив. Зараз купують менше, та коли є час, ми з Яночкою робимо щось новенькне.» — додає Алла.

 

Алла Сторожук — приклад мужньою жінки, яка навіть в найскрутніші хвилини шукає в цьому світі щось хороше і намагається всіма силами його примножувати.

Якщо вас зацікавили її вироби і ви хочете й собі придбати диво-картинку, звертайтесь за телефоном до майстрині: 0936568977, Алла.

Також у Яни Сторожук є група підтримки Яна потребує допомоги- ДЦП не вирок ! у Фейсбук.

 

Інформацію взято із сайту Умань ньюс.

Жовтень 10, 2017 в 21:05 / Переглядів: 1177

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина