Перевізником-порушником виявилася фірма, що займається будівництвом доріг

Управління Укртрансбезпеки у Черкаській області інформує громадськість щодо факту виявлення недобросовісного перевізника ТОВ «СПМК-17» з м. Одеса.

Так, 09.10.2017 на автодорозі Київ-Одеса (210км+450м) при здійснені державного контролю працівниками Управління Укртрансбезпеки у Черкаській області для проходження вагового контролю було зупинено транспортний засіб Mercedes-Benz, д.н.з. ВН 9342ЕС, власності ТОВ «СПМК-17» (діяльність по КВЕД – будівництво доріг, аеродромів та улаштування поверхні спортивних споруд).

За вказівкою керівництва зазначеного підприємства водій категорично відмовився проводити ваговий контроль транспортного засобу (хоча водій до розмови з керівництвом ТОВ «СПМК-17» був не проти здійснити процедуру проходження вагового контролю транспортного засобу).

Фото Укртрансбезпека Черкаська Область Page.
Працівниками Управління Укртрансбезпеки у Черкаській області складено акт проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень вантажів автомобільним транспортом, щодо порушення перевізниками вимог ст. 48 та ст.49 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Ось такі, на жаль, у нас «будівники» доріг!

Жовтень 9, 2017 в 19:34 / Переглядів: 537

Теми: Події,Суспільство,Черкащина