У Христинівському районі розпочався ремонт дороги державного значення

У Христинівському районі розпочався ремонт дороги державного значенняНа автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у Христинівському районі на ділянці км 531 – км 535 наприкінці минулого тижня розпочалися роботи з виконання поточного середнього ремонту.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на цій 4-х кілометровій ділянці автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» розпочато роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, проводяться роботи із розширення проїжджої частини. Для зручності водіїв, дорогу буде розширено на 1 метр з лівої та правої сторони.

Про це пише «Нова Доба» з посиланням на Службу автомобільних доріг.

Після фрезерування старого асфальтобетонного покриття розпочнуться роботи із регенерації основи автодороги за технологією холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією. Також проводитимуться роботи з укладки узбіччя.
На цій ділянці автодороги також буде ліквідовано пучини з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів.

Жовтень 9, 2017 в 11:07 / Переглядів: 367

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина