Дівчина із ДЦП допомагає волонтерам врятувати ногу бійця з Черкащини

Дівчина із ДЦП допомагає волонтерам врятувати ногу бійця з Черкащини

 

У 40-річного військового із Черкащини Володимира проблеми із колінним суглобом. Причина негараздів  полягає у тому, що хрестоподібні зв’язки порвалися під навантаженням і більше не можуть фіксувати кістки у правильному положенні.

Цю травму Володимир отримав у зоні АТО: чоловік служив у аритилерійському батальйоні, обслуговував та охороняв великокаліберні самохідні гармати.

У шпиталі чоловікові поставили неправильний діагноз та порадили проходити подальше обстеження власним коштом.  Однак робити це Володимиру непросто, оскільки він має з дружиною велику сім’ю: шістьох своїх дітей, а ще двох всиновили по смерті брата дружини.

Шанси на відновлення у нього хороші, однак для цього потрібно виконати певний комплекс заходів.

Частину потрібних коштів Володимиру на перший курс лікування вже перерахувала дівчина Мирослава, яка щиро перейнялася його долею. І це попри те, що вона нині проходить лікування у клініці, адже все життя долає наслідки тяжкої хвороби і от лише нещодавно зробила свої перші кроки.

Насьогодні Володимиру досить легко допомогти: достатньо лише долучитися до участі в проекті Біотех-реабілітація поранених та зробити благодійний внесок.

 

Інформацію взято із сайту http://zmi.ck.ua

Жовтень 8, 2017 в 16:59 / Переглядів: 196

Теми: Події,Суспільство,Черкащина