Жінка з Черкащини не може самотужки побороти хворобу

35-річна Людмила Мирун із Звенигородки на Черкащині перебуває в обласному онкодиспансері. У жінки виявили рак молочної залози. Вона перенесла шість курсів хіміотерапії та дві операції. Невдовзі проведуть третю і додаткових ще три курси хімії. На продовження лікування потрібна допомога.

“Вперше я захворіла три роки тому. Тоді були проблеми по гінекології. На той час ми з чоловіком жили в Фастівському районі. Мені зробили дві операції і я пройшла шість курсів хіміотерапії. Чоловік мене підтримував, був поряд. Дітей в нас з ним не було 12,5 років.

Невдовзі каже, що має коханку, яка від нього вагітна. Ми вісім разів подавали на розлучення, але весь час мирилися. Потім я завагітніла. Всю вагітність чоловік мене зраджував і я на останньому місяці переїхала до батьків у Звенигородку. А до чоловіка перебралася коханка. Нею виявилася моя найкраща подруга.

Всі ці стреси негативно вплинули на моє здоров’я. Вікторію я народила раніше терміну. А в березні у мене виявили рак молочної залози. Призначили шість курсів хіміотерапії, другу в липні. А після шостого курсу хіміотерапії потрібна буде ще одна операція. Опісля будуть ще три курси хімії і реабілітація.

В травні я розлучилася з чоловіком. Батьки мої пенсіонери. Доходів ніяких не маємо. Родичі, друзі, знайомі, просто хороші і небайдужі люди допомагали, хто чим міг. Але гроші потрібні й потрібні. Дуже прошу про допомогу, моїй донечці потрібна мама, жива мама”, – розповіла Gazeta.ua Людмила.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку – 4149 4996 4927 0988 (Мирун Людмила Федорівна), контакти – 097 506 24 58.

Жовтень 7, 2017 в 16:59 / Переглядів: 932

Теми: Суспільство,Черкащина