Уманський суд обрав міру запобіжного заходу для третього арештанта по справі скоєння терактів на території України

Сьогодні вже третьому із затриманих «бомбістів» Уманський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляє Вячеслав Аброськин у Фейсбук.

Якщо два попередніх були простими виконавцями злочинних наказів свого лідера за грошову винагороду та через страх перед ним, то цей покидьок – один із організаторів злочинного угрупування, яке причетне до скоєння ряда террористичних актів на території України: вибух 24 серпня 2017 року на вул. Грушевського у Києві, коли тяжкі тілесні ушкодження отримали близькі Героя України Валерія Чибінєєва; вибух на території Посольства США в Україні; нещодавній вибух в Умані.

Сьогоднішній арештант ненавидить все, що пов’язано з сучасною Україною, й робив все, аби підірвати віру наших громадян в країну та основи нашої державності. Він був активним прихильником антимайдану, зокрема «постачальником тітушек».

Деякі члени зазначеного терористичного угрупування кинулися тікати, але затримання їх обов’язково станеться. Це лише питання часу.

Попереду ще багато роботи, аби всі учасники цієї кримінально-терористичної спільноти постали перед судом.

Жовтень 5, 2017 в 17:18 / Переглядів: 751

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина