У Черкасах активізувалися телефонні аферисти

У Черкасах телефонні аферисти здійснюють дзвінки на домашні стаціонарні телефони і розповідають завчені правдоподібні історії про те, що хтось з близьких потрапив у біду, або когось збив, убив, поранив.

Так черкасець Дмитро Шакін розповів у Фейсбук історію, яка трапилася з ним, тим самим застерігаючи містян про можливі дзвінки від небажаних абонентів.

“УВАГА – ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ!!!
Сьогодні, 05.10., о 9-00 пролунав дзвінок на стаціонарний номер – “Тато, я збив людину… на Ільїна…” А син в цей час в школі на уроках!(((
Далі розмову з аферистом вдалось записати на диктофон (шкода, що не можу додати файл – формат mp3 не дозволяється).
Після того, як “чмо” зрозуміло, що його “переграли”, кинуло слухавку!
Шановні, попередьте своїх знайомих, особливо людей довірливих або похилого віку – шоб не впадали в паніку при подібних дзвінках, а спокійно задали пару “контрольних запитань”. Розумію, що звертатись в поліцію з цього приводу – даремно втратити час…” – повідомляє Дмитро Шакін.

Якщо колись вам теж доведеться чути по телефону страшні речі від імені своїх близьких, перш за все перепитайте, як їх звуть, дату народження або просто уточніть інформацію, яку можете знати тільки ви вдвох. Зазвичай злочинці навіть поняття не мають, до кого вони телефонують і з ким розмовляють.

Далі покладіть слухавку, перетелефонуйте на номер до свого родича, дізнайтеся, що у нього насправді все добре, а номер, з якого до вас телефонували, передайте в поліцію.

Жовтень 5, 2017 в 10:41 / Переглядів: 443

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина