На голову Апеляційного суду Черкаської області продовжують тиснути автомайданівці

Картинки по запросу володимир бабенко

Черкаський автомайданівець Маселко Роман продовжує тиснути на Вищий адміністративний суд України стосовно розгляду справи голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка. Про це суддя написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Маселко розпочав чергову істерію про втручання у авторозподіл ВАСУ по моїй справі, “неправильних”, на його думку, суддів, які отримали негативний висновок ГРД (Громадська рада доброчесності). Без сумніву, це черговий тиск на суддів ВАСУ. До Маселка Р. не доходить, що усі справи, які він програв залежать тільки від його кваліфікації юриста. У такому разі Маселко і Ко розпочинають закидати різі інстанції скаргами, кричати про страшні злочини, приводити дітей з плакатиками, або робити більш страшні речі для тиску

Свої дії Роман Маселко мотивує тим, що ГДР не довіряє суддям ВАСУ.

Давайте проведем оцінювання членам ГРД, запитаємо суддів, хто довіряє членам ГРД і чи дії Маселка Р. є тиском на суд? – додає Володимир Бабенко.

Також Володимир Бабенко нагадав про минулорічні події, коли невідомий стріляв у Черкаського журналіста Вадима Комарова. Одна з причин замаху на життя журналіста, на його думку, – це проведені ним розслідування стосовно діяльності судді районного суду Троян і судді Апеляційного суду Сергія Бондаренка. Один постановив, другий затвердив рішення іменем України на підставі очевидно підроблених документів. “І також півроку я займаюся питанням мінування машини голови Апеляційного суду. З того що я знаю, на 80% переконаний, що Бондаренко має до цього відношення”, – пояснив пан Комаров.

Ознайомитися з повним текстом історії про черкаську стрілянину можна за посиланням.

“Прочитав декілька публікацій журналіста Вадима Комарова. Півроку тому він відкрито звинуватив суддю апеляційного суду Сергія Бондаренка у причетності до замаху на його життя. Також у мережі було поширено аудіо, на якому цей журналіст розповідає про зустріч судді з кримінальним авторитетом “Цівік” за два дні до вчинення замаху на мене і стверджує, що у нього є докази і ця розмова зафіксована. Я не знаю, чи підтвердилася вказана інформація, оскільки мене, як потерпілого, ніхто не опитував з цього приводу і мені, як голові Апеляційного суду, жодні запити не надходили. Жодної реакції з боку Ради суддів чи Кваліфікаційної комісії суддів не було. Я офіційно звертаюся до голови Ради суддів, ВККС, Генерального прокурора України з запитанням: чи вправі суддя, якого звинувачує журналіст у вчиненні тяжких злочинів, здійснювати правосуддя до завершення розслідування? Я вже не кажу про етичну сторону такої ситуації. Як може такий суддя вирішувати долі людей? Напевно, оскільки ця справа не є замовною з боку Маселка і Ко, то Рада суддів та ВККС не переймаються…” – пише Володимир Бабенко.

Нагадаємо, у Черкасах триває боротьба за головування в Апеляційному суді Черкаської області. Активісти “автомайдану” намагаються поставити “свого” суддю, Сергія Бондаренка. Ця особа фігурувала в історіях  про шахрайські схеми отримання квартир черкаськими суддями.  Активісти використовують всі методи боротьби, навіть протиправні та провокуючі. Володимир Бабенко, в свою чергу, готовий відстоювати себе і не піддаватися тиску зі сторони.

“Також суддя Бондаренко стверджує, що у його кабінет хтось незаконно проникав. Його заяву я направив у ВККС для розгляду, щоб мене не звинуватили у суб’єктивному підході до перевірки. Хоч у суді звикли до “дивних” заяв судді Бондаренка, але ж перевірку необхідно було зробити і запитати у судді, чи звертався він у поліцію і як саме він встановив проникнення у кабінет? Хто слідкує за ним на цей раз? За заявами Бондаренка та ВГО “Автомайдан” мене та Апеляційний суд вказані органи перевіряли до 10 разів. Питання стоїть тільки по мені?” – додає суддя.

Жовтень 4, 2017 в 12:41 / Переглядів: 597

Теми: Аналітика,Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина