“Нам потрібен такий туризм?”: Екскурсовод обурилася відвідувачами парку “Софіївка” в Умані

Картинки по запросу софіївка парковка

Жінка запропонувала підняти ціну квитка в парк Український екскурсовод Анжела Савченко обурилася натовпами туристів, які приїхали подивитися парк “Софіївка” в Умані. За її словами, люди вели себе обурливо, смітили, вживали спиртні напої і лаялися матом. Також вона запропонувала підвищити ціну квитка на екскурсію, щоб таких ситуацій не повторювалося. Свої враження вона описала на своїй Facebook-сторінці.

“Наша екскурсія розпочалася в 17:00. В цей час парк ще був заповнений людьми. Скажете, чим погано? Це не просто погано. Маса людей, яка бездумно і безцільно рухається парковими алеями, щоб в кінці приземлитися і перекусити і випити прямо на лавочках або галявинах. Хмари сильно підпитих людей, лайка (інакше наш народ говорити не навчився), колони менших школярів (товариші вчителя, навіщо везти в парк молодшу школу?). Хіба дітям в цьому віці цікаве приватне життя Софії Потоцької? Або діти знають міфах, легендах Стародавньої Греції?” – написала вона.

Також Савченко запропонувала підняти вартість вхідного квитка на територію парку втричі.

“Шок. Просто шок. Напевно, коштує втричі підняти вартість вхідного квитка та екскурсійних послуг, щоб зупинити варварство. Адже збитки від цих відвідувачів у кілька разів перевищують доходи”, – висловилася вона. 

За інформацією «РБК-Україна»

Жовтень 3, 2017 в 12:08 / Переглядів: 2379

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина