СБУ викрила зловмисників, які підірвали бойову гранату в Умані

СБУ викрила двох зловмисників, причетних до низки диверсій на території України Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили та затримали у Західній Україні двох зловмисників під час спроби закласти вибухівку під пам’ятним знаком однієї з національних меншин. Правоохоронці встановили, що мешканці Черкас та Одеси підірвали 21 вересня бойову гранату поблизу могильного комплексу хасидського пророка в Умані під час перебування паломників. У наслідок вибуху двоє громадян Ізраїлю отримали тілесні ушкодження. В рамках відкритого кримінального провадження, оперативники управління СБУ в Черкаській області отримали докази причетності диверсантів до вибуху гранати у Києві на вулиці Грушевського під час святкування цьогорічного Дня Незалежності України, а також підриву вибухівки поблизу Посольства США в Україні. Оперативники спецслужби затримали двох зловмисників на кордоні Львівської і Закарпатської областей на Верецькому перевалі при спробі закладання вибухівки під пам’ятник «Сім племен угорців». Під час обшуку автомобіля затриманих, правоохоронці вилучили три бойові гранати РГД-5 та Ф-1, а також інші знаряддя для вчинення злочину.За інформацією СБ України, отриманою під час досудового слідства, диверсанти діяли на замовлення колишніх функціонерів «Партії регіонів». Тривають невідкладні слідчі дії.

Posted by Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області on Monday, 2 October 2017

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили та затримали у Західній Україні двох зловмисників під час спроби закласти вибухівку під пам’ятним знаком однієї з національних меншин.

Фото Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

Правоохоронці встановили, що мешканці Черкас та Одеси підірвали 21 вересня бойову гранату поблизу могильного комплексу хасидського пророка в Умані під час перебування паломників. У наслідок вибуху двоє громадян Ізраїлю отримали тілесні ушкодження.

Фото Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

В рамках відкритого кримінального провадження, оперативники управління СБУ в Черкаській області отримали докази причетності диверсантів до вибуху гранати у Києві на вулиці Грушевського під час святкування цьогорічного Дня Незалежності України, а також підриву вибухівки поблизу Посольства США в Україні.

Фото Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

Оперативники спецслужби затримали двох зловмисників на кордоні Львівської і Закарпатської областей на Верецькому перевалі при спробі закладання вибухівки під пам’ятник «Сім племен угорців».

Фото Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

Під час обшуку автомобіля затриманих, правоохоронці вилучили три бойові гранати РГД-5 та Ф-1, а також інші знаряддя для вчинення злочину.
За інформацією СБ України, отриманою під час досудового слідства, диверсанти діяли на замовлення колишніх функціонерів «Партії регіонів».

Тривають невідкладні слідчі дії.

 

Прес-служба Управління СБ України в Черкаській області

Жовтень 2, 2017 в 17:07 / Переглядів: 368

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина