Черкащани зібрали підписи за зміну меню в дитячих садках

Черкащани зібрали підписи за зміну меню в дитячих садках

Електронна петиція з проханням вивчити меню в дитячих садках Черкас зібрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути депутати на сесії Черкаської міської ради.

Нагадаємо, схвильовані батьки стверджують, що в багатьох дітей із початком відвідування закладів (зокрема, яслів), виникли проблеми, пов’язані зі шлунково-кишковим трактом. Вони зауважують, що за словами лікарів, харчування у садках є незбалансованим, вихованці дитсадків вживають продукти, які є сумнівними за своєю користю.

За словами автора петиції Наталії Шевченко, всупереч бажанню більшості батьків вихованці дитсадків мають обов’язково вживати сардельки/сосиски. Жінка також наголосила на шкідливості підвищеного вмісту крохмалю у стравах, які подають дітям.

“Крім того, складаючи меню, були поєднані несумісні продукти. Наприклад, в обід дітям пропонують суп із фрикадельками з курятини та кашу з рибою. Кожен освічений дієтолог підтвердить, що поєднання м’яса та риби в один прийом є надважким для перетравлювання навіть для дорослого. Також, прошу переглянути норми по цукру: 30 гр – забагато для малечі”, – написала Наталія Шевченко.

Жовтень 2, 2017 в 12:23 / Переглядів: 191

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина