У Черкасах спростили процес подачі заяви на оформлення біометричних документів

Картинки по запросу біометричний паспорт

Тепер жодних виснажливих черг, щоб подати заяву на оформлення біометричних документів! Завдяки запровадженню сервісу «Електронна черга» з’явилася можливість обрати не тільки конкретну дату відвідування підрозділу міграційної служби, а й навіть час, повідомляє Управління ДМС України в Черкаській області.

Записатися до електронної черги можна безпосередньо в підрозділі міграційної служби через термінал, отримавши талончик з обраною датою та часом прийому. На прийом бажано з’явитися за 10 хвилин до обраного часу, адже у разі неявки громадянина протягом 2 хвилин з моменту початку виклику до кабінету його черга автоматично скасовується.
На сьогодні для попереднього запису через термінал у підрозділі можна обрати дату впродовж найближчих 30 днів.
Згодом до електронної черги можна буде записатися і на офіційному сайті ДМС

(https://dmsu.gov.ua/services/online.html), отримавши СМС-повідомлення з обраною датою і часом. Попередній запис обмежуватиметься найближчими 14 днями.


Наразі до сервісу підключені УДМС України в Черкаській області (обласний апарат), який знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, та Придніпровський РВ у м. Черкаси за адресою: м.Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 32 а.

Жовтень 2, 2017 в 10:46 / Переглядів: 3168

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина