У Черкасах затримано державного виконавця-хабарника (фото)

У Черкасах затримано державного виконавця, який вимагав 12 тис. грн. неправомірної вигоди за закриття виконавчого провадження, повідомили онлайн-газеті Новини Черкас у прес-службі прокуратури Черкаської області.

У Черкасах затримано державного виконавця, який вимагав 12 тис. грн. неправомірної вигоди за закриття виконавчого провадження

У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, завдяки злагодженій роботі прокуратури Черкаської області, працівників Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області на гарячому затримано державного виконавця одного з районних відділів Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в  Черкаській області, який запровадив схему вимагання та отримання від фізичної особи-боржника неправомірної вигоди в розмірі 12 тис. грн. за сприяння у закритті виконавчих проваджень та невчинення відповідних виконавчих дій.

Зазначену вище службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України одразу після отримання нею першої частини грошових коштів в розмірі 4 тис. грн.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Жовтень 1, 2017 в 11:51 / Переглядів: 274

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина