Доведені до відчаю: черкаські пенсіонери виносять з дому речі (відео)

Літні мешканці багатоповерхівок у центрі Черкас здають майно на макулатуру та металобрухт

Літні мешканці багатоповерхівок у центрі Черкас здають майно на макулатуру та металобрухт. Очевидно, до такого життя українців довели мізерні пенсії та високі ціни.

Пенсіонери щотижня шикуються в черги до вантажівок. Приносять все: старі журнали, книги, частини відпрацьованих приладів. Найбільш нужденні збирають речі на вулицях, аби заробити на них кілька гривень.

Репортаж Антени:

 

Інформацію взято із сайту Новини Черкас

Октябрь 1, 2017 в 11:00 / Переглядів: 2392

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

 • Natalya Lapina

  Біда…

  • Тетяна

   Ну чому такі крайності-біда? За роки збирається стільки хламу, що тиждень можна вивозити. Тим більше хоч і мізерний, а приробіток. Молодь стидається, а пенсіонери несуть все що лишнє. Ми з чоловіком також вивозили , хоча з голоду не пухнемо. Все ж якась користь. А жовтій пресі все щось спаплюжити

   • Natalya Lapina

    Сьогодні в Делікаті, що в Депоті, бачила скриньки для збирання пожертв для пенсіонерів. Там їхні світлини, прізвища і написи тіпа: пенсія – 1600, на ліки треба – 1200. Думаєте, мало таких бідуючих пенсіонерів?

    • Тетяна

     Вітаю! Ніхто не буде спорити за те, що деякі бідують. Ми ж зовсім не цю тему обговорювали. Просто деяка жовта преса сіє паніку. А на сьогодні цього робити не можна. Краще б критикували і діяли. Деякі пенсіонери умудряються за мінімальну пенсію щей гроші в кубишку складати, як кажуть в народі “на смерть”. Ми також з чоловіком пенсіонери, пенсія не захмарна, але як стали вивозити з двору “вторсирье”, то сусіди думали що революція. А ми просто прибирались. такі ситуації кожен може трактувати по своєму. До речі, і прибуток отримали від цього непоганий. Я вам скажу, народ ще у нас такий плаксивий. Пенсіонери не плачуть. А от той що має статки, той і ниє. Ждуть манни з неба.