За кращими зарплатами черкащани їдуть за кордон

За даними, які надійшли від роботодавців області, минулого року 247 мешканців Черкащини були працевлаштовані за кордон. І це лише за офіційними даними, що надійшли до обласної служби зайнятості

Серед найпопулярніших у трудових мігрантів країн переважають Польща (60% всіх працевлаштованих), Чехія (27 %) та США (13 %). Про це розповів  procherk.info директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Але це неповна інформація, адже багато людей знаходить роботу через фірми посередники, які зареєстровані в інших регіонах, найчастіше в м. Києві.

Серед тих, хто працевлаштовується за кордоном, переважають чоловіки – майже 60 %,  три чверті з них – це молоді люди у віці до 35 років, в основному це високваліфіковані робітники або фахівці. Адже дві третини з тих, хто офіційно виїхав минулого року на заробітки мають вищу або професійно-технічну освіту. Виїжджають, в основному, не на тривалий час: майже половина на строк до 6-ти місяців, решта до 2-х років.

За професійними групами більше половини (55 %) становлять професіонали, фахівці, працівники сфери торгівлі та послуг, кваліфіковані робітники з інструментом, решту становлять найпростіші професії.

Джерело: Діловий Регіон

 

Жовтень 1, 2017 в 11:56 / Переглядів: 347

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина