На Черкащині прокуратурою пред’явлено позов про стягнення з недобросовісного забудовника 3,4 млн. грн. до місцевого бюджету

Як повідомлялося раніше, цьогоріч органами прокуратури продовжено захист державних інтересів за результатами вивчення в порядку представницької діяльності стану законності у галузі містобудівного та бюджетного законодавства.
Незважаючи на законодавчий обов’язок прийняти участь у розвитку інфраструктури населеного пункту шляхом сплати коштів, увівши в експлуатацію побудовані об’єкти, окремі їх власники не виконують обов’язок щодо укладення та виконання договорів про пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури населених пунктів.
У вересні поточного року до господарського суду Черкаської області пред’явлено черговий позов прокурора про стягнення в інтересах держави вигоди, упущеної внаслідок невиконання суб’єктом господарювання обов’язку щодо пайової участі в розвитку інфраструктури міста Черкаси.
Згідно з позовними вимогами прокурора стягненню на користь Черкаської міської ради підлягає 3,4 млн. грн., які товариство не сплатило, побудувавши житлово-громадський комплекс у Південно-Західному районі м. Черкаси.

Вересень 25, 2017 в 13:27 / Переглядів: 220

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Черкащина