70 років разом, – подружжя черкаських довгожителів відзначило “платинове” весілля (відео)

Ні дня один без одного. І так 70 років. Своє «платинове» весілля відсвяткувало подружжя Гуріних із Черкас. Молодята-рекордсмени – однолітки, обом напередодні виповнилося по 90-то років. Подружжя в злагоді виростило двох дітей, шістьох онуків, вісьмох правнуків та одного праправнука, інформує Про все з посиланням на “ЧСН”.

У парадних вишиванка та пліч-о-пліч із найріднішими. 90-річні Ольга Юхимівна та Іван Миколайович, як і 70 років тому, під руку йдуть виголосити весільні обітниці.

Вони одружилися повоєнного 1947-го. Того дня також були у вишиванках. Обідниці, як і сьогодні, виголошували просто неба. Свою Олю Іван Миколайович добивався два роки. До дівчини сваталися безперестанку, каже чоловік. Але вона щедро роздавала гарбузи. Усім – крім нього.

Як і 70 років тому, пан Іван ніжно тримає свою Оленьку за руку. Як і колись, не хоче нікому віддавати. Й ділиться секретом свого подружнього довголіття.

Привітати сивочолих молодят із 70-ою річницею завітали найближчі друзі та рідні. По обидва боки в наречених – теж традиційне підкріплення.

60-річна донька Марія на своїх батьків рівняється все життя. Сила любові тата, каже жінка, поставила на ноги матір після двох інсультів.

Юнацького запалу сивочолі молодята не втратили й до сьогодні. Обіцяють відзначити ще й соту річницю. Свою молоду пан Іван цілує так само палко, як і 70 років тому.

Вересень 23, 2017 в 10:31 / Переглядів: 303

Теми: Події,Суспільство,Черкащина