Готуйте гаманці: що чекає на недобросовісних черкаських водіїв та власників паркувальних майданчиків

Готуйте гаманці: що чекає на недобросовісних черкаських водіїв та власників паркувальних майданчиків

 

Незабаром, зокрема у жовтні, в дію вступить закон про посилення відповідальності за паркування, зупинку та стоянку на місцях  для осіб з інвалідністю. Тож черкаські водії-порушники платитимуть за відповідне порушення приблизно втричі більше, ніж зараз, а саме від 1020 до 1700 грн. Такий же штраф загрожуватиме й власникам паркувальних майданчиків за необлаштування місць для людей з інвалідністю.

Про це в коментарі Zmi.ck.ua розповіла регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Леся Валяєва.

Сьогодні, 18 вересня, на ранковій нараді у мерії порушили цю проблему. Заступник міського голови Геннадій Шевченко зазначив, що наразі діє нова комісія при патрульній поліції, яка здійснює моніторинг кількості наявних паркувальних місць для осіб з інвалідністю у місті та перевіряє їх відповідність будівельним нормам. Він звернувся до власників різних закладів міста з проханням належним чином облаштувати у місті такі місця.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник зауважив, що в міській лікарні, територію якої зараз облаштовують, цим питанням уже займаються.

“Там паркувальні місця будуть і для загального користування, і спеціалізовані для людей з обмеженими можливостями, і для спеціалізованого медичного транспорту. Ми з керівником закладу обговорювали, як промаркувати ці місця, які поставити знаки”, – сказав Олег Стадник.

Вересень 22, 2017 в 10:05 / Переглядів: 175

Теми: Суспільство,Черкащина