На Черкащині судитимуть колишнього посадовця за привласнення багатомільйонного підприємства

Обвинувальний акт стосовно колишнього керуючого санацією ДВЗП «Тальне» ДАК «Хліб України», який обвинувачується в незаконному заволодінні державним підприємством вартістю майже 55 млн. грн., скеровано до суду

 Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього керуючого санацією ДВЗП «Тальне» ДАК «Хліб України» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Слідством установлено, що обвинувачений, будучи наділеним організаційно-розпорядчими та адміністративного-господарськими функціями, маючи умисел на заволодіння майновим комплексом підприємства, умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, в порушення вимог Закону України «Про управління об’єктами державної власності» та Закону України «Про перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації», згідно з яким підприємство включено до переліку об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації, достовірно знаючи, що засновником підприємства є держава в особі Кабінету Міністрів України, не погодив свої дії та рішення з останнім та вчинив незаконне відчуження майна, шляхом виведення цілісного майнового комплексу вартістю близько 55 мільйонів гривень із власності держави.
Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
                                              

Вересень 19, 2017 в 09:13 / Переглядів: 215

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина