Малюк з Уманщини терміново потребує вартісної операції за кордоном. Батьки просять допомоги.

793112_1_w_590

Трирічний Давид Балан із села Рижавка Уманського району на Черкащині потребує пересадки кісткового мозку. В нього діагностували мієлодиспластичний синдром.

Допомогти можуть лікарі однієї з клінік Туреччини. На операцію потрібно понад $120 тис. — пише Gazeta.ua.

«Все почалося торік після проби БЦЖ. Наступного дня в Давида піднялася температура. Згодом збільшився лімфовузол на шиї праворуч. Через 11 днів сина прооперували, інший видалили ще через місяць. Влітку зробили першу пункцію і виявили, що кістковий мозок не виробляє тромбоцити. Лікарі намагалися зупинити процес їх зниження гормонами та імуностимуляторами, але результату не було. В січні ми потрапили з вірусом і високою температурою в Охматдит. Там зробили біопсію і перевели в гематологічне відділення. Згодом цей страшний діагноз підтвердився. Мені важко це переживати, але Бог дає мені сили. Я боротимуся за щастя і здоров’я сина.

Організм Давида тримається, але треба постійно підтримувати рівень тромбоцитів, інакше через півроку виникне лейкоз. Для контролю двічі на тиждень здають аналізи і чекають на донора. На пересадку кісткового мозку потрібно 120 тисяч доларів. Для родини це захмарна сума.

– Я дитину виховую одна. Намагаюся продавати все, що можна. Люди дають свої ручні роботи, щоб я їх виставляла на продаж і виручені кошти пішли на операцію. Але це крапля в морі. Звертаюся до небайдужих людей, які зможуть допомогти зібрати потрібну суму», — розповіла  мати Ольга Балан.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку – 4731 2191 0371 6621 (Балан Ольга Петрівна), її контакти – 097 374 96 41.

Сентябрь 18, 2017 в 11:55 / Переглядів: 3107

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина