Такого богатирського шоу Черкаси ще не бачили!

1509 стронгмени е

У День міста троє відомих українських богатирів перетягуватимуть 4 тролейбуси, сцеплених один за одним

У суботу, 16 квітня, початок об 11:00, у Черкасах на День міста на площі перед ПК «Дружби народів» відбудеться богатирське шоу за участі легендарних стронгменів – нашого земляка Віктора Юрченка, Олександара Пеканова з Чернігова та Олександра Лашина з Маріуполя.

 

1509 стронгмени

У Черкасах трійка богатирів перетягуватиме 4 тролейбуси, сцеплених один за одним. Якщо цей транспорт перетягнуть на певну відстань, то можуть встановити національний рекорд. Тут варто відзначити, що відомі богатирі у Черкасах виступатимуть не вперше, але до цього про перетягування кількох багатотонних авто не йшлося. Це буде вперше!

Після виконання основного завдання відбудуться показові виступи легендарних стронгменів. Планується продемонструвати майже весь набір стронгменівських вправ. Крім цього кожен бажаючий може відчути себе богатирем. Для цього потрібно буде взяти участь у виконанні вправ, які показували богатирі, але, звичайно ж, з меншою вагою. Але це буде не просто виконання вправ, а змагання. Трійка призерів, у відповідності від занятого місця, отримає від спонсорів шоу призи. Для чоловіків приготовлено три такі вправи, а для жінок одна.

Нагадаємо, що у червні цього року Юрченко, Пеканов і Лашин зрушили з місця залізничний потяг, який складався з 11 вагонів, завантажених металомом, таким чином встановивши новий світовий рекорд.

Джерело: сherkassy-sport

Вересень 17, 2017 в 13:19 / Переглядів: 253

Теми: Спорт,Суспільство,Україна,Черкащина