Ватутінський завод будматеріалів рейдери намагалися захопити через суд

У червні директор і один із власників ТОВ «Ватутінський комбінат будівельних матеріалів» Олександр Дрошнєв з подивом дізнався, що у державному Реєстрі юридичних осіб замість нього господарем підприємства позначено зовсім іншу особу. При цьому  жодних документів про відчуження комбінату він не підписував.

– У Реєстрі юридичних осіб ми дізналися, що 23 травня Бабушкінський районний суд міста Дніпра, жодним чином не повідомивши нас, «Іменем України» ухвалив заочне рішення й забрав у нас підприємство, – розповів Олександр Дрошнєв.

Привласнити підприємство намагалися на підставі фіктивного договору, нібито укладеного з ТОВ «Кометус», пише procherk.info.

Після звернення до поліції було розпочато кримінальне провадження, а рішення Бабушкінського райсуду було оскаржено. – Але 18 серпня в місті Дніпрі така собі нотаріус Павловська внесла зміни в реєстр, позбавивши нас права власності на комбінат. Ми негайно звернулися до поліції міста Дніпра. Але наряд, який виїхав у нотаріальну контору, наштовхнувся на замкнені двері, – розповів Олександр Дрошнєв.

Він також повідомив, що минулої п’ятниці Бабушкінський суд міста Дніпро скасував своє рішення, на підставі якого внесено зміни в реєстр. Тепер залишилося тільки повернути в реєстр старих власників.

Вересень 16, 2017 в 12:35 / Переглядів: 291

Теми: Суспільство,Черкащина