Уманці продовжують скаржитися на невивезене сміття

Уже не перший день користувачі соцмереж з Умані нарікають на невивезене сміття. Ми повідомляли, що в районі паломництва хасидів по вулиці Пушкіна не лише контейнери, а вже й самі майданчики для збору відходів переповнені.

Екологічна катастрофа на вулиці Пушкіна!!!

Як повідомляє Умань-медіа, машини змушені об’їжджати сміттєзвалища, рухаючись по тротуарах. В мікрорайоні панує антисанітарія. Місцеві мешканці обурені такою ситуацією, адже масове паломництво ще не почалося, а за вивіз твердих побутових відходів вони сплачують вчасно.

Керівництво комунальних служб нарікає на те, що Міжнародний Благодійний Фонд Імені Рабі Нахмана не проплатив послуги своєчасного вивезення сміття у повному обсязі, а це означає, що повномасштабне прибирання не передбачене.

“Лише тільки за вчорашній день нашим товариством до 24 години ночі за адресою Пушкіна, 38 було вивезено 70 метрів кубічних сміття. З них твердих побутових відходів відсотків 20, це що стосується наших мешканців. Все решта – це будівельне сміття, великогабаритне сміття, яке йде по окремому тарифу. До сьогоднішнього дня Фонд Імені Рабі Нахмана не уклав з нами договір на вивіз побутових відходів на час паломництва хасидів, хоча тариф порівняно з минулим роком не змінився. Ми не несем відповідальності за санітарний стан саме на час паломництва хасидів, тому що роботи не оплачені.” – коментує ситуацію Ігор Сокур, директор ТОВ “Екоклінер” в сюжеті телекомпанії “Умань”.

Та уманці продовжують повідомляти про захаращені вулиці міста, де не лише зібралися гори сміття, а й у повітрі стоїть нестерпний сморід. І ці вулиці до району паломництва хасидів жодного стосунку не мають.

Судячи з відписок Електронної приймальні міста Умань та пояснень керівництва комунальних служб міста, уманці самі винні в тому, що назріває екологічна катастофа і як довго буде продовжуватися безлад, не зрозуміло.

 

Сентябрь 15, 2017 в 17:39 / Переглядів: 342

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина