На Черкащині колишнього податківця притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією

Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно колишнього заступника начальника управління інфраструктури – начальника відділу матеріально-технічного забезпечення, утримання нерухомого майна та зв’язку Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.
Судом визнано обґрунтованою позицію прокурора про те, що вказаний посадовець без поважних причин, після звільнення несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.
Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси, яка набрала законної сили 12.09.2017, зазначену особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.
Органами прокуратури області постійно проводиться робота над об’єднанням зусиль правоохоронних органів і свідомої громадськості, спрямованих на боротьбу з корупцією, а також іншими правопорушеннями, вчиненими представниками влади та органів місцевого самоврядування.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Вересень 15, 2017 в 15:32 / Переглядів: 215

Теми: Суспільство,Черкащина