Керівника уманського комунального підприємства затримали за отримання хабаря

Фото Головне управління Національної поліції в Черкаській області.

На Черкащині затримано посадовця, який вимагав хабарі за надання дозволу на розміщення елементів вуличної торгівлі в місцях паломництва хасидів

Управлінням захисту економіки в Черкаській області за процесуальним керівництвом Уманської місцевої прокуратури Черкаської області задокументовано схему одержання неправомірних вигод керівником комунального закладу Уманської міської ради.

У процесі реалізації, викрито 58-річного керівника комунального закладу який, зловживаючи службовим становищем організував схему поборів та одержання неправомірних вигод від суб’єкта господарювання за сприяння у прийнятті і позитивному розгляді пакету документів, сприянні у безперешкодному наданні дозволів на розміщення трьох елементів вуличної торгівлі під час паломництва хасидів та святкування Іудейської Нового Року “Рош Ха-Шана”, та при цьому вимагав неправомірну вигоду в розмірі 15 тисяч гривень.

Посадовця затримали під час одержання першої частини неправомірної вигоди в розмірі – 200 доларів США. Дії зловмисника будуть вивчатися слідчими в рамках кримінального провадження, яке було відкрито за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про затримання посадової особи у порядку статті 208 КПК України. Встановлюються інші факти одержання зазначеним посадовцем неправомірних вигод з інших суб’єктів господарювання, за вирішення аналогічних питань.

Сектор комунікації поліції Черкаської області

Сентябрь 15, 2017 в 15:28 / Переглядів: 634

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина