«Таврії»-всюдиходи, “Ниви”-лімузини: черкащанин модернізує радянські автівки. Фото

Здалеку майданчик у Каневі можна сприйняти за звалище вживаних та розвалених автомобілів. Спочатку в око кидаються іржаві остови УАЗів, “Волинців”, РАФів, “запорожців” – інших зразків радянського автопрому. Та вже коли потрапляєш в середину майданчика розумієш, що перше враження було вкрай оманливе. За зовні іржавим непотребом вирує робота. Місцевий підприємець, інженер-винахідник Ігор Сухобрус мріє створити “Музей автомобільних ідей”. Про це повідомляє ПроВсе

– Я цим займаюсь більше 10 років. З різних частин автомобілів радянського виробництва створюю нові, актуальні, ефективні та діючі моделі. Ось тут і кабріолети, і лімузини, і автопоїзди, причепи, джипи-всюдиходи. Багато різних. Ідеї продовжують народжуватись і я їх намагаюсь впровадити у життя, – каже винахідник.

Інженер розповідає, що вже на фінальному етапі знаходиться розробка вітчизняного джипа-всюдихода. Від ідеї до реалізацію пройшло трохи більше року. На базі ходової частини від “Тойоти” розроблено кузовну частину та дизайн. Модель цього джипа діюча, але треба ще доробляти багато нюансів. Всього у розпорядженні Ігоря Сухобруса понад 40 різноманітних моделей, з них половина в повністю придатному стані та готова до користування. Інші ще потребують доробки.

Всі фото надані сайтом: Про все

Вересень 13, 2017 в 13:25 / Переглядів: 309

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина