Найграндіозніше весілля року, – як одружувався відомий ведучий з Черкас (фото)

Стали відомі нові подробиці одруження відомого черкащанина Олександра Скічка  та його коханої Єлизавети Юрушевої. Їхнє весілля обіцяє стати найграндіознішим в цьому році, пише viva.

5 вересня ведучий “Євробачення-2017”, учасник шоу «Танці з зірками» Олександра Скічко одружився на своїй коханій Єлизаветі Юрушевій. У вівторок наречений і наречена прилетіли в Тбілісі та побралися в місцевому РАЦС. За словами Скічка, реєстрація шлюбу в Грузії діє на території України і не вимагає додаткового підтвердження.

– Нам видали анкету повністю на грузинській мові, тому, що за документ ми підписували – увлення не маємо, – сміються Саша і Ліза.

У мережі вже з’явилося відео, на якому Олександр та Єлизавета обмінялися шлюбними клятвами, зворушливо зізнавшись один одному в коханні.

“Кохана, я мільйон разів бачив, як це роблять інші, але ніколи не уявляв, як це робиш сам. Ти найкраща, ти прекрасна, ти – моє життя. Ти абсолютно унікальна людина, тому що в тобі зібрано все! Ти найближча мені людина, я знаю: щоб у мене не трапилось, ти радітимеш моїм успіхам, ти пожалієш мене, коли мені це буде потрібно … »- сказав Саша.

Відразу після одруження молодята «містер і місіс Скічко» вирушили на гелікоптері в гори, щоб зробити ексклюзивну весільну фотосесію.

Весілля Олександра Скічко тривало кілька днів: вже в середу ввечері відбувся святковий фуршет, а вранці в четвер молодята з гостями вирушили в Троїцьку церкву в Гергети , яка розташована на висоті 2170 м. При цьому вінчатися Саша і Ліза поки не будуть – цю церемонію вони хочуть провести через рік після реєстрації шлюбу.

– Ми все робимо так, щоб був привід повернутися. На якусь річницю можна буде зробити ще одне свято. Але вінчання – це більш інтимна річ, на ній не обов’язкова присутність всіх гостей. Це більше для двох, чи не так – розповів Олександр Скічко.

– Вінчатися ми будемо в Батумі, – уточнила Єлизавета. – У нас в Грузії є друзі, які допомогли нам з деякими оргпитаннями по весіллі. Вони живуть в Батумі і дивувалися, чому ми вирішили робити весілля в іншому місці. Я їм пообіцяла: «Не переживайте: вінчання буде в Батумі». Вони запитують: «На наступний рік?» Я сміюся: «Зачекайте. Дайте весілля пережити »(посміхається). Так що вінчання ми залишимо на десерт.

Вересень 11, 2017 в 14:32 / Переглядів: 717

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина