На Черкащині завершили розслідувати причини ДТП, внаслідок якого загинула одна особа

Комісія Держпраці завершила розслідування щодо смертельної ДТП з працівниками лисянського підприємства

На Черкащині завершили розслідувати причини ДТП 11 січня 2017 року, внаслідок якого загинула одна особа та травмувалися ще двоє. Аварія сталася у робочий час із працівниками Лисянського районного споживчого товариства Спілки споживчих товариств. Про це повідомляє прес-служба управління Держпраці у Черкаській області, пише ВІККА.

Комісія управління проводила розслідування з 12 січня по 17 лютого.

З’ясувалось, що водій автівки “МАЗ” порушив правила дорожнього руху, коли здійснював поворот. Він виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з іншою вантажівкою – “ВАЗ”, у якій перебували працівники Лисянського районного споживчого товариства. Одна з потерпілих померла в кареті швидкої допомоги, а дві особи отримали травми різного ступеня складності.

Фахівці управління Держпраці провели позапланову перевірку підприємства щодо дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

За результатами перевірки складено акт та видано припис на усунення недоліків в організації роботи з охорони праці. Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, і взято на облік Лисянським районним споживчим товариством Спілки споживчих товариств Черкаської області.

Вересень 9, 2017 в 20:31 / Переглядів: 696

Теми: Події,Суспільство,Черкащина