У Черкасах фірма, яка виготовляє вікна, обдурила черкащанина на 18 тисяч гривень (відео)

18 тис грн собі в кишеню. Черкаська фірма вікон заробляє, обдурюючи замовників. Три місяці тому черкасець замовив вікна і до цього часу їх не отримав. Чекати довше він не міг, адже тривав ремонт. Тож знайшов іншу фірму, яка за 2 тижні виконала його замовлення, про це йдеться в сюжеті “Росі“.

Геннадій Білецький замовив заміну вікон аж на 30 тисяч гривень. Його попросили сплатити аванс 18 тис. і пообіцяли упродовж 3 тижнів виготовити замовлення. Чекав пан Білецький обіцяного 3 місяці.

Геннадій тяжко працював за кордоном, щоб придбати собі квартиру та облаштувати її. Зрозумівши, що термін виконання замовлення порушений та мусячи завершувати ремонт, чоловік замовив вікна в іншій фірмі. Йому їх без проблем за 2 тижні виготовили та встановили. Зараз Геннадій хоче щоб йому повернули 18 тисяч авансу. Він звернувся з відповідною заявою в поліцію, проте безрезультатно.

Юрист Олекса Чубин каже, документи, які надали у фірмі не відповідають нормам, склад злочину присутній, правоохоронці зобов’язані порушити справу, та розслідувати це шахрайство. Потому чоловік зможе подати позов до суду. Зазначає, у Геннадія є всі шанси отримати свої кошти та ще й компенсацію за моральні збитки.

Фірма, з якою виник конфлікт, на ринку вікон почала працювати однією з перших. Директор від коментарів відмовляється. Геннадій сподівається, що завдяки суду йому все ж повернуть тяжко зароблені кошти і хоче, щоб усі черкасці, які замовляють вікна, уважно перечитували документи, перш ніж їх підписати та вимагали чек за сплату.

Вересень 9, 2017 в 11:35 / Переглядів: 123

Теми: Кримінал,Події,Україна,Черкащина