В Умані психічно хворий чоловік з мачете в руках трощив припарковані автівки

Фото Елены Марченко.

В Умані психічно хворий чоловік трощив припарковані автівки в одному із спальних районів міста. Кілька місяців тому ця ж людина кидалася на перехожих з ножем. Але, провівши курс лікування в спеціалізованому закладі, хворого вкотре відпустили додому.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла місцева жителька, очевидець тих подій Олена Марченко.

Як розповідає жінка, психічно хворий чоловік проживає сам. Днями у нього вкотре сталося загострення хвороби, від чого сусід-шизофренік став агресивним та неконтрольованим. Озброївшись мачете, він вибіг у двір і почав ним трощити припарковані автівки. Місцевим не лишалося нічого, окрім як втекти на безпечну відстань.

Фото Елены Марченко.

Поки чекали на поліцію, до їх приїзду сусід вже встиг піднятися у власну квартиру і зачинитися там. Правоохоронці намагалися проникнути до приміщення, а чоловік вийшов на балкон, повис на ньому і через власну необережність звалився на балкон до сусідів поверхом нижче. В цей час правоохоронцям вдалося виламати двері і затягти горе-розбишаку в приміщення. Вивели його вже в наручниках і передали медикам.

Фото Елены Марченко.

Як стверджує жінка, саме оперативна робота поліціянтів завадила сусіду наробити біди. Зараз він перебуває на примусовому лікуванні у спеціалізованому закладі.

“Сусіда прокапають і назад відпускають. Очевидно, в МОЗ вважають, що для того, аби його ізолювати, потрібно, щоб він когось зарізав” – додає Олена Марченко.

Вересень 8, 2017 в 10:11 / Переглядів: 2442

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина